Základní škola Soběslav

Florbalový turnaj v Chotovinách

Ve středu 16. ledna jsem vyrazila s dvanácti chlapci ze čtvrtých a pátých ročníků do boje. Čekalo nás několik soupeřů v okresním kole florbalového turnaje, který se odehrával v Chotovinské základní škole.

Kluci sehráli celkem pět zápasů a ze všech odcházeli jako vítězové. Po získání poháru za první místo je čekal ale ještě jeden souboj a to s vítězi z předešlého dne o postup do krajského kola. I když kluci bojovali ze všech sil, únava z odehraných zápasů a 2 x 15 minut hry s velmi silným soupeřem byly příčinou prohry. Zklamání však netrvalo dlouho, protože i tak jsme se stále mohli radovat z vítězství a z turnaje jsme odjížděli se zlatým pohárem a s úsměvy na tvářích.    M. Koubová

5 3 4

 

Ve čtvrtek 17. ledna se děvčata 4. a 5. tříd zúčastnila florbalového turnaje v Chotovinách. Všechny týmy byly v letošním roce velmi vyrovnané. Štěstí nám však moc nepřálo. Dívky se umístily na 7. místě. I tak jim patří poděkování a gratulace za snahu a úžasné sportovní nasazení.    E. Zimová

2 1