Informace k výuce od 30. 11. 2020

Pro žáky 1. stupně

1 – 5. ročníky mají povinnou prezenční výuku.

Pro žáky 2. stupně

9. ročníky mají povinnou prezenční výuku, nestřídají se !

6. – 8. ročníky se budou učit střídavě v týdenním cyklu:

V týdnu 30. 11. – 4. 12.
       prezenčně ve škole – 6.A,C a 8.A,B              ostatní třídy distančně

V týdnu 7. 12. – 11. 12.
       prezenčně ve škole – 6.B a 7.A,B,C,D              ostatní třídy distančně

Prezenční výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu z doby před uzavřením školy. Rozvrh bude drobně upraven s ohledem na nařízení MŠMT z důvodu zachování homogenity skupin.

Ranní nástup do školy

Z důvodu omezení kontaktů mezi žáky z různých tříd doporučujeme žákům přicházet do školy po otevření vchodů, tj. po 7:40 hod.:

1.stupeň – vchodem 1. stupně

Rodičům nebude povolen vstup do budovy.

2.stupeň – vchodem 2. stupně s dodržením zvýšené bezpečnosti při pohybu před školou – pokračují stavební úpravy.

Školní družina

V provozu od 6:00 do 17:00. V oddělení mohou být jen děti z jednoho ročníku, proto dojde k úpravě zařazení dětí do jednotlivých oddělení.

Informace o organizaci a provozu školní družiny budou vyvěšeny u vchodu 1. stupně.

Školní jídelna

Děti na prezenční výuce (bezhotovostní plátci) mají od 30. 11. do 22. 12 obědy na každý den přihlášeny.

Pokud nechcete oběd v šj, nezapomeňte si ho včas (do pátku 27. 11. do 13:30) odhlásit.

Děti na distanční výuce si mohou oběd objednat, ale nesmí jíst v jídelně – dostanou ho vydaný v krabičce z okna v zadní části dvora jídelny po 13. hodině.