Základní škola Soběslav

Okresní fotbalový turnaj McDonaldʼs Cup (4. a 5. roč.)

         Po necelém roce se vybraní žáci 4. a 5. ročníků opět zúčastnili okresního kola McDonaldʼs Cupu v kopané. Los nám jako již tradičně nebyl příliš nakloněn. Ve čtyřčlenné skupině jsme se postupně utkali se školami ze Sezimova Ústí, Čekanic a školou Husova Tábor. Tato škola byla nad naše síly a skončili jsme druzí ve skupině.

           Dále jsme hráli o umístění na 5. až 8. místě. Kromě remízy s Mladou Vožicí jsme vše vyhráli a skončili na konečném 5. místě. Musíme říci bohužel, protože ZŠ Husova se stala suverénním vítězem celého turnaje a věříme, že jiný systém turnaje by nám přinesl ještě lepší umístění.

            Chtěla bych poděkovat všem chlapcům za příkladnou reprezentaci naší školy.   Mgr.Naděžda Vančatová

IMG_1946IMG_1944IMG_1947