Základní škola Soběslav

Rozlučková párty ve 3. A

Protože se čas mého odchodu na mateřskou dovolenou neúprosně blíží a protože loučení nebývá příjemná záležitost, rozhodla jsem se, že si ty poslední společné okamžiky s dětmi ještě co nejvíce užijeme. Proto jsme se sešli v pátek 3. května v odpoledních hodinách a vydali jsme se do kempu Plovárna. Tady si děti zasoutěžily, hrály fotbal, vybíjenou, ping pong a vyzkoušely si střelbu z praku. Abychom po náročném odpoledni doplnili energii, udělali jsme si ohýnek a opekli jsme si buřtíky. Před odchodem jsme ještě společně vypustili lampion štěstí s našimi přáními. Tím ale program rozhodně ještě nekončil, protože po návratu do školy čekala děti ve třídě večerní diskotéka s párty občerstvením. Po diskotéce už se děti převlékly do pyžam, rozložily si spacáky a karimatky po třídě a při sledování pohádky pomalu usínaly. Ráno jsme společně posnídali, poklidili jsme naši třídu a vydali jsme se plni zážitků domů. Doufám, že si rozlučkovou akci všechny děti užily a že si nejen tento den, ale i tři společně strávené školní roky, uchovají ve svých vzpomínkách, stejně jako já.   Martina Koubová

DSCN1958 DSCN1979 DSCN1987 DSCN2005 DSCN2026 DSCN2036 DSCN2044